Teatr Muzyczny Capitol

Realizator dźwięku

Teatr Muzyczny CAPITOL poszukuje
Realizatora dźwięku
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska: obsługa konsolety frontowej; obsługa urządzeń, konserwacja sprzętu i okablowania; montaż i demontaż instalacji elektro-akustycznej; pomoc przy realizacji dźwięku; obsługa mikroportów; inne zadania elektro-akustyczne.

Sposób zatrudnienia: umowa o pracę, praca na podstawie grafiku w równoważnym systemie czasu pracy.

Wymagania wobec kandydatów:

 • wykształcenie profilowe, np. absolwent wydziału akustyki lub bez wykształcenia profilowego z minimalną 2 letnią praktyką w zawodzie;
 • doświadczenie podczas obsługi spektakli teatralnych;
 • dobra znajomość sprzętu nagłośnieniowego, w szczególności mikserów cyfrowych Yamaha serii CL, sprzętu bezprzewodowego Sennheiser, cyfrowej sieci audio DANTE, oprogramowania Qlab;

Inne pożądane cechy:

 • komunikatywność, dyspozycyjność, sumienność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizowania pracy własnej, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

CV , list motywacyjny prosimy składać do 31 maja 2023 roku na adres:

Teatr Muzyczny CAPITOL, ul. Piłsudskiego 67, 50-019 Wrocław

z dopiskiem “realizator dźwięku“,

e-mail: [email protected]

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Zgadzam się na przetwarzanie przez Teatr Muzyczny Capitol danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Jeżeli chcesz, aby pracodawca zachował Twoje CV w swojej bazie dla celów innych rekrutacji niż wskazana w ogłoszeniu o pracę, zamieść dodatkowo w CV następującą klauzulę.

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

 

Jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany, iż:

 • Administratorem moich danych osobowych jest Teatr Muzyczny Capitol z siedzibą we Wrocławiu ul. Piłsudskiego 67.
 • Osobą , z którą można kontaktować się w sprawach związanych  danymi osobowymi jest Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Kontakt do administratora : poczta elektroniczna: [email protected] lub poczta tradycyjna: Teatr Muzyczny Capitol , ul. Piłsudskiego 67, 50-019 Wrocław
 • Moje dane osobowe będą przetwarzane gdyż jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, w związku z którym udostępniłem moje dane osobowe, jak również związanych z jego przeprowadzeniem obowiązków wynikających z przepisów prawa.
 • Moje dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od ukończenia rekrutacji.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia rekrutacji w celu zatrudnienia w Teatrze Muzycznym Capitol z siedzibą we Wrocławiu.
 • Posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
 • Dane mogą być udostępniane jedynie organom państwa upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa krajowego.
 • Podane dane będą przetwarzane zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz innych przepisów prawa.
 • Mam prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 • Mam prawo do przenoszenia swoich danych do innego administratora.
 • Przysługuje mi prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, z siedzibą w Warszawie ul. Stawki 2.

Podanie danych osobowych jest warunkiem przeprowadzenia rekrutacji w celu zatrudnienia w Teatrze Muzycznym Capitol z siedzibą we Wrocławiu.

 

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów