Dziś odbędzie się koncert, na który czekamy razem z naszą publicznością przez cały rok! Zaczynamy o 19.30!
„Capitol od kuchni” tradycyjnie wieńczy nasz sezon teatralny i odbywa się w przestrzeni publicznej, wstęp jest wolny. Zapraszamy więc na ul. Bogusławskiego, na skwer przy nasypie obok Capitolu.
Podczas koncertu znakomite artystki i wspaniali artyści Teatru Muzycznego Capitol zaśpiewają największe hity ze spektakli Dużej Sceny, Sceny Ciśnień oraz Sceny Restauracja, między innymi z „Dnia Świstaka”, „Romea i Julii”, 25/25 przyszłość widzę jasno”, „Odysei” czy „ON (BAZ) AIR”.
Wystąpią: Ewa Szlempo-Kruszyńska, Justyna Woźniak, Rafał Kozok, Michał J. Bajor, Tomasz Leszczyński, Elżbieta Kłosińska, Michał Zborowski, Mateusz Kieraś, Albert Pyśk, Magdalena Szczerbowska, Dawid Suliba, Klaudia Waszak, Agnieszka Oryńska, Emose Uhunmwangho, Justyna Szafran, Katarzyna Granecka, Rafał Derkacz, Mirella Burcewicz.
Koncert poprowadzi Konrad Imiela, dyrektor artystyczny Capitolu.
Spotkajmy się „pod nasypem”!
Podczas koncertu znakomite artystki i wspaniali artyści Teatru Muzycznego Capitol zaśpiewają największe hity ze spektakli Dużej Sceny, Sceny Ciśnień oraz Sceny Restauracja, między innymi z „Dnia Świstaka”, „Romea i Julii”, 25/25 przyszłość widzę jasno”, „Odysei” czy „ON (BAZ) AIR”.
Wystąpią: Ewa Szlempo-Kruszyńska, Justyna Woźniak, Rafał Kozok, Michał J. Bajor, Tomasz Leszczyński, Elżbieta Kłosińska, Michał Zborowski, Mateusz Kieraś, Albert Pyśk, Magdalena Szczerbowska, Dawid Suliba, Klaudia Waszak, Agnieszka Oryńska, Emose Uhunmwangho, Justyna Szafran, Katarzyna Granecka, Rafał Derkacz, Mirella Burcewicz.
Koncert poprowadzi Konrad Imiela, dyrektor artystyczny Capitolu.
Spotkajmy się „pod nasypem”!
Projekt zrealizowano w ramach Święta Wrocławia.
Fot. Grzegorz Rajter






