Teatr Muzyczny Capitol
Wolontariat

Wolontariat

Teatr Muzyczny Capitol zaprasza do zespołu Wolontariuszek i Wolontariuszy na sezon 2023/2024.

Zgłoszenia przyjmujemy w formie CV ( wraz z klauzulą informacyjną RODO [pobierz] ) przesłane drogą mailową na podany poniżej adres – do 3 września 2023 r.

Co trzeba umieć?

Są dwa warunki, jakie należy spełnić, aby zostać naszą/ym  wolontariuszką/wolontariuszem.
Trzeba mieć:

  1. Ukończone 18 lat (albo pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych).
  2. Zapał do pracy (nie słomiany).

Mile widziana – zawsze – jest znajomość języków obcych.

Czym się zajmuje wolontariuszka/wolontariusz?

Zwykle prosimy wolontariuszki/wolontariuszy o pomoc w dystrybucji materiałów reklamowych – ulotek, repertuarów, plakatów, pomoc w wykonywaniu prostych czynności biurowych i wspomaganie innych działań organizacyjnych na rzecz teatru. 

Co można zyskać?

Oprócz doświadczeń, kontaktów i współpracy z fajną ekipą każda/y wolontariuszka/wolontariusz otrzymuje raz w miesiącu podwójne zaproszenie na spektakl Capitolu.

Gdzie się zgłaszać?

Koordynatorką wolontariatu jest 
Renata Majewska: 
[email protected]

Wszelkie informacje dotyczące organizacji wolontariatu w Teatrze Muzycznym Capitol zostaną przekazane na oficjalnym spotkaniu, które odbędzie się  w drugiej połowie września. Informacje o szczegółach spotkania przekażemy drogą mailową.

Wszystkie osoby, które zdecydują się zaangażować, podpisują z nami Umowę o wolontariat określającą warunki współpracy. Zapraszamy!

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów