Początek 2. Festiwalu Artystek i Artystów Capitolu za nami!
Tak wyglądały wydarzenia festiwalowe w obiektywie Grzegorza Rajtera: wernisaż wystawy Agnieszki Grodzkiej i Agnieszki Oryńskiej „Gram w kolor”, monodram Magdaleny Szczerbowskiej „Za ładna”, koncert Rafała Kozoka KOZOK/ZAUCHA z gościnnym udziałem Ewy Szlempo-Kruszyńskiej i wieczorne spotkanie Magdy Piekarskiej z Artystkami i Artystą.











































