23 czerwca rozpoczęła się sprzedaż biletów na „Kościuszkę”, czyli na premierowy, główny spektakl nowego sezonu, w reżyserii Konrada Imieli, z muzyką Grzegorza Rdzaka.
Do sprzedaży trafiły bilety na październik, listopad, grudzień i styczeń, premiera „Kościuszki” planowana jest na 3 października.
Bilety są dostępne w teatralnej kasie oraz online.
#wolność !
#równość !
#miłośćponadwszystkiestany !
Typografia: Dorota Dalidowicz




