Teatr Muzyczny Capitol

Teatr Małego Widza w Capitolu: Cztery pory roku

fot. Arkadiusz Wrzesień

Spektakl dla dzieci w wieku 1-5 lat
Czas trwania: ok. 30 min + 15 minut zabawy
Polecany na pierwszą wizytę w teatrze.

Wrocławska PREMIERA – 3 lutego 2024 na Scenie Restauracja

Kontakt w sprawach spektakli Teatru Małego Widza w Capitolu:
Bilety i regulamin – Biuro Obsługi Widzów, tel. 71 789 04 51/52
Organizacja spektakli – Agnieszka Bogdan, tel. 881 717 471

UWAGA: Bilet obowiązuje każdą osobę, bez względu na wiek

 

Zapraszamy w niecodzienną podróż dookoła dziecięcej codzienności, gdzie dni płyną wolno, a cały świat jest wypełniony małymi cudami ukrytymi w kwiatku i kałuży, w motylku, piórku, a nawet w zwyczajnym praniu rozwieszonym na strychu. W tej podróży muzyka też nie jest zwyczajna, usłyszymy instrumenty różne, różniste, małe i duże, dziwne i zaskakujące.

„Cztery pory roku” to piękny, poetycki spektakl, który za pomocą tańca, obrazu i muzyki granej na żywo opowiada o tym, co najbardziej niesamowite i magiczne w otaczającym nas świecie – o przyrodzie. O jej rytmie, o tym jak się zmienia, ile ma barw i odcieni, i wreszcie, ile emocji wywołują te wszystkie zjawiskowe momenty, kiedy pory roku są najpełniejsze i zarazem najpiękniejsze. Czekamy na te momenty. Kochamy Wiosnę, mimo, że ciągle się spóźnia, wiecznie coś gubi i w ogóle jest trochę roztrzepaną wariatką, kochamy Lato, które cudownie pachnie i jest taaaaakie romantyczne, Jesień – za to, że pozwala się pluskać w kałużach, a Zimę, że jest jak wielka puchowa poduszka.

 

Realizatorzy

Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda
Opracowanie muzyczne: Iza Lamik
Scenografia: zespół Teatru Małego Widza

Obsada

Magdalena Majtyka
Katarzyna Zawierucha-Wójcik

Zdjęcia

fot. Arkadiusz Wrzesień

564

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów