Teatr Muzyczny Capitol

Teatr Małego Widza w Capitolu: Rozplatanie tęczy

fot. Piotr Bartos

Spektakl dla dzieci w wieku 1-4 lat
Czas trwania: ok 30 min + 15 minut wspólnej zabawy
Kontakt w sprawach spektakli Teatru Małego Widza w Capitolu:
Bilety i regulamin – Biuro Obsługi Widzów, tel. 71 789 04 51/52
Organizacja spektakli – Agnieszka Bogdan, tel. 881 717 471

Spektakl polecany na pierwszą wizytę w teatrze.

UWAGA: Bilet obowiązuje każdą osobę, bez względu na wiek

 

Na początku tęcza jest biała. Całkowicie biała. Kiedy pojawia się pierwszy kolor, widownia wstrzymuje oddech. Jeden kolor. Tylko jeden, ale emocje sięgają zenitu. Pierwszy kolor wygląda tak ładnie, że zaraz za nim pojawia się kolejny. A potem następny i jeszcze następny… i nie wiadomo, kiedy ascetyczna, biała scena zamienia się w prawdziwe laboratorium koloru – miejsce radosnych eksperymentów, śmiechu i zabawy.

„Rozplatanie tęczy” to wyjątkowy spektakl – spokojny, jasny i radosny, przygotowany z myślą o naprawdę najmłodszych widzach. To zaproszenie do zabawy z wodą i kolorami. Przedstawienie tworzą obrazy, muzyka, rytm i gest – słowa schodzą tu na dalszy plan, bo to rozmowa za pomocą zmysłów i emocji. To wzajemne słuchanie i obserwowanie.

To nie tylko spektakl teatralny, to także inicjacja do krainy wrażliwości, gdzie maluchy mogą swobodnie doświadczać piękna i radości, rozwijając jednocześnie swoją wyobraźnię. To bezpieczne i spokojne środowisko, które pozwala dzieciom odkrywać świat teatru, a jednocześnie bawić się i czerpać radość z oglądania, słuchania i doświadczania wszystkimi zmysłami, bo i na dotykanie oraz wspólne eksperymentowanie z kolorami tęczy jest czas – zaraz po zakończeniu spektaklu.

 

Realizatorzy

Pomysł, reżyseria i scenografia: Agnieszka Czekierda

 

Obsada

Agnieszka Bogdan / Magdalena Majtyka
Sonia Jachymiak 4 i 5 V

Zdjęcia

fot. Piotr Bartos

567

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów