Teatr Muzyczny Capitol

20 lutego rusza sprzedaż biletów na kwietniowe spektakle

Zapraszamy do zaplanowania kwietniowych wizyt w Capitolu! Sprzedaż biletów rusza we wtorek 20 lutego o godz. 12:00.

Gramy na trzech scenach, zarówno premierowe spektakle tego sezonu, stałe pozycje repertuarowe oraz przedstawienia Teatru Małego Widza w Capitolu.

Na Dużej Scenie będzie można zobaczyć: „A statek płynie” w reż. Wojciecha Kościelniaka, „Mocka. Czarną burleskę” w reż. Konrada Imieli, „Alicję” w reż. Martyny Majewskiej oraz „Blaszany bębenek” w reż. Wojciecha Kościelniaka.

Na Scenie Ciśnień zagramy „Złote płyty”, najnowszy spektakl w reż. Mateusza Pakuły, „Nie ma. Osiecka/Satanowski. Recital Justyny Szfran” oraz „Gracjana Pana. Musical” w reż. Cezarego Tomaszewskiego”.

Scena Restauracja zaprasza najmłodszych widzów na „ Ahoj”, „Cztery pory roku” oraz „Ogród” w reż. Agnieszko Czekierdy.

Bilety będzie można kupić online oraz w kasie teatru, która jest czynna: w poniedziałki w godz. 12-19, od wtorku do piątku w godzinach 9-19, w soboty  w godz. 12-19, w niedziele, w które gramy – w godz. 12-19. W weekendy, w które wystawiamy spektakle Teatru Małego Widza w Capitolu kasa czynna na pół godziny przed pierwszym przedstawieniem.

Uczestnicy programu Nasz Wrocław mają prawo do zakupu biletów na spektakle repertuarowe  z 20% zniżką, natomiast uczestnicy programu Nasz Wrocław z aktywnym Statusem MAX mają prawo do zakupu biletów z 30% zniżką.

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów