Teatr Muzyczny Capitol

Sponsoring

Jak nas widzą…

Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu jest  teatrem miejskim. Mieści się w budynku przedwojennego kinoteatru. W wyniku gruntownej przebudowy został czterokrotnie powiększony, zyskał najnowocześniejszą technologię sceny, a jego – najpiękniejsze w Polsce – modernistyczne wnętrze odrestaurowano z niezwykłą pieczołowitością. I również za tę elegancję, klasę i urodę budynku oraz jego przestrzeni, doceniają Capitol widzowie. Obok repertuaru to ważny, przyciągający element, decydujący o odwiedzaniu teatru nie sporadycznym, okazjonalnym, ale cyklicznym.

…tak nas odwiedzają

W sezonie 2022/2023 ponad 93 tys. widzów obejrzało w Capitolu spektakle i koncerty repertuarowe (frekwencja 96%), a ponad 13 tys. widzów przybyło na 43. Przegląd Piosenki Aktorskiej (frekwencja 99%).

Warto wspierać Capitol

Pełne sale, entuzjazm, owacje na stojąco – tak dzieje się w Capitolu. Co godne podkreślenia – przy różnorodnym repertuarze: od adaptacji klasyki, po śmiałe eksperymenty ze słowem, muzyką i obrazem. Od 2006 roku Capitol jest także producentem Przeglądu Piosenki Aktorskiej, imprezy o renomie wykraczającej poza granice kraju i granice gatunkowe.

Współpraca partnerska i sponsorska z Teatrem Muzycznym Capitol, jej zalety i korzyści dla mecenasów wydarzeń, w sposób naturalny wynikają z popularności tego wyjątkowego miejsca, sympatii jaką darzą je widzowie, wysokich ocen otrzymywanych od recenzentów i środowiska kultury.

Zapraszamy do współtworzenia Capitolu – jego atmosfery oraz wartościowych i widowiskowych spektakli. Do uczestnictwa w teatralnym święcie, jakim są premiery, do wspólnej radości na koncertach Przeglądu Piosenki Aktorskiej, do budowania wspólnoty w kulturze.

KONTAKT:
Anneta Mielcarska-Cisło
Tel. 71 789 04 35
[email protected]


Fot. Łukasz Giza / Tomasz Walków / BTW Photographers

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów