Teatr Muzyczny Capitol

W sprzedaży są już bilety na „Romea i Julię” w reż. Jana Klaty

27 czerwca rozpoczęła się sprzedaż biletów na spektakl „Romeo i Julia” w reż. Jana Klaty! Bilety można kupić na wrześniowe, październikowe i listopadowe terminy! Premiera spektaklu odbędzie się 28 września na Dużej Scenie.

Musical „Romeo i Julia” to inscenizacja jednego z najsłynniejszych dramatów Williama Szekspira, opowiadająca o miłości dwójki młodych ludzi, którzy pochodzą z rywalizujących ze sobą rodów. Za opracowanie tekstu i reżyserię „Romea i Julii” odpowiada Jan Klata. Muzykę komponuje młody wrocławski artysta Endy Yden. Scenografię i kostiumy zaprojektuje Mirek Kaczmarek, choreografię stworzy Maćko Prusak, a projekcje video Natan Berkowicz.

Bilety można kupić online, a także w kasie teatru do 29 czerwca przed przerwą wakacyjną (do piątku w godz. 9:00-19:00, w sobotę w godz. 12:00-19:00).  Od 30 czerwca do 31 lipca kasa będzie nieczynna. 1 sierpnia otwieramy kasę po przerwie wakacyjnej.

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów