Teatr Muzyczny Capitol

Będzie płyta z „Gracjana Pana”

Trwają nagrania piosenek z Gracjana Pana. Musicalu. Płyta CD będzie dostępna w przyszłym roku.

Spektakl w reż. Cezarego Tomaszewskiego miał premierę w styczniu tego roku. Ścieżka dźwiękowa, złożona z utworów autorstwa Gracjana Roztockiego i Natalii Fiedorczuk, z muzyką Tomasza Leszczyńskiego i Gracjana (a także Wolfganga Amadeusza Mozarta, Jana Sebastiana Bacha i Mieczysława Kozar-Słobódzkiego), podbiła serca publiczności, internautów i recenzentów.

Nowe aranżacje stworzył Tomasz Leszczyński, aktor Capitolu, znakomity wokalista i kompozytor teatralny. „Jak to nie będzie płyty?!” – dało się słyszeć po spektaklu – pisała Anna Łukasik w Dwutygodniku, a Dawid Dudko w Onecie Kultura dodawał: “Hejterów” albo “Strach się bać” będziecie nucić długo po wyjściu z teatru. Warto wypatrywać ścieżki dźwiękowej. Do refleksji i/lub poprawy humoru. 

Dwie piosenki, Ja cię lovciam i Hejterzy, udostępnione w internecie jeszcze przed premierą, do dziś zaliczyły niemal 90 tys. odsłon. Płyty CD z pełnym materiałem ze spektaklu można spodziewać się w początkach 2021 roku.


Aktorzy przed nagraniem na próbie wokalnej z Magdaleną Śniadecką

Sala prób chóru w teatrze, aktorzy podczas próby wokalnej Sala prób chóru w teatrze, aktorzy podczas próby wokalnej

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów