Teatr Muzyczny Capitol

Broadwayowskie hity, Improkracja & Capitol i koncert dla Ukrainy

Co jeszcze można zobaczyć w Capitolu przed wakacjami?

W najbliższy weekend, od 16 do 19 czerwca, na Dużej Scenie wieczory z piosenkami z Broadwayu, czyli Gala Światowych Musicali. Zapraszamy na dwugodzinny koncert złożony z najpiękniejszych światowych przebojów. Bilety w cenie już od 40 zł można kupić w kasie Capitolu lub online. Przypominamy, że z kartą Nasz Wrocław MAX można dostać aż 30% zniżki!

W sobotę, na Scenie Ciśnień, ostatni przed wakacjami odcinek naszego cyklu Mów coś, śpiewaj!, w którym spotykają się artystki i artyści Capitolu oraz członkowie Teatru Improwizacji Improkracja. Tym razem Capitol będą reprezentować w potyczkach na słowa i dźwięki: Katarzyna Pietruska i Łukasz Wójcik-Zawierucha. Bilety jeszcze są! Zapraszamy do kasy i online.

Są też bilety na koncert Capitol dla Ukrainy, ważne bilety, bo każdy z nich jest cegiełką wspierającą ludzi w potrzebie, uciekinierki i uciekinierów wypędzonych z własnego kraju przez wojnę.

Zachęcamy do odwiedzenia Capitolu, kończymy sezon pięknie, z uśmiechem, wzruszeniem, z emocjami!

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów