Teatr Muzyczny Capitol

Karty refleksji – znakomity pretekst do rodzinnej dyskusji o „Alicji”

Mamy kolejny – obok scenariuszy lekcji – materiał, który pomoże młodym odbiorcom i widzom „Alicji” wejść w świat tytułowej bohaterki i przyjrzeć się własnemu.

„Alicja” to przedstawienie, które stawia wiele pytań. Nie jest dobrze marnować taką okazję! (…) Pytajcie się nawzajem o wszystko! Nie bójcie głupich odpowiedzi! Bądźcie szczerzy i miejcie szacunek do cudzych opowieści! (…) Zostawiamy Wam pytania, teksty, inspiracje do rozmowy – zjedzcie je jak ciasteczko, nie jak grzyba trujaka!” – tak zachęcają autorki kart refleksji do ich stosowania, a przede wszystkim do rozmowy z dzieckiem.

Karty są znakomitym pretekstem do dyskusji rodzinnej i świetnym materiałem edukacyjnym, który pozwoli dziecku lepiej poznać siebie, a i dla rodziców będzie ciekawym doświadczeniem.

Zachęcamy do sięgnięcia po karty przygotowane przez dr Kamilę Kamińską-Sztark i Hannę Achremowicz, z fantastyczną oprawą graficzną autorstwa Doroty Dalidowicz.

 

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów