Teatr Muzyczny Capitol

Kilka sposobów na to, jak schudnąć…

– Najmocniejszą stroną spektaklu jest właśnie ironiczny komentarz pod adresem Caturiana jako zwycięzcy PPA, a krytyka wspominanego w tytule kapitalizmu schodzi na dalszy, ledwie dostrzegalny plan. W tekście pojawiają się co prawda wzmianki dotyczące tematów szerszych i powszechniejszych, ale ich sens wymyka się gdzieś za sprawą dużo bardziej intrygujących popisów sportowych i wokalnych (a czasem równocześnie – sportowo-wokalnych) – pisała po premierze Kilku sposobów na to, jak schudnąć, ale zostać szczęśliwym, czyli jak kapitalizm nas tuczy i nie pozwala dojeść Katarzyna Mikołajewska z Teatraliów.

Spektakl w reżyserii Kuby Skrzywanka to popis młodych, śpiewających aktorów, Artura Caturiana i Patryka Szwichtenberga. Na Scenie Restauracja można zobaczyć to przedstawienie w najbliższy piątek i sobotę, 1 i 2 marca. Bilety w cenie 25 i 30 zł są jeszcze dostępne.

 

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów