Teatr Muzyczny Capitol

Muszkieterowie na Festiwalu Operowym

Na zdjęciu Tomasz Leszczynski jako Włoski śpiewak w Trzech muszkieterach. Fot. Łukasz Giza / Teatr Muzyczny Capitol

Trzej muszkieterowie jadą na XXV Bydgoski Festiwal Operowy. Nasz musical będzie jedynym — poza Romeo i Julią Opery Nova, premierą gospodarzy — polskim spektaklem w tej edycji festiwalu. Muszkieterów zagramy 24 i 25 kwietnia, bilety będą do nabycia w kasach Opery Nova w Bydgoszczy od 19 marca.

Na macierzystej, wrocławskiej scenie można zobaczyć Trzech muszkieterów w dniach 13—15 kwietnia i uwaga… są jeszcze bilety!.

Kup bilet online

Dwa lata temu gościliśmy już na Festiwalu Operowym z Mistrzem i Małgorzatą, spektakl Wojciecha Kościelniaka został doskonale przyjęty przez bydgoską publiczność i krytykę: grany przy nadkomplecie widzów, nazwany został wówczas jednym z największych artystycznych i frekwencyjnych sukcesów festiwalu.

Bydgoski Festiwal Operowy odbywa się od 1994 roku i jest najszerszym dziś w Polsce przeglądem oper, operetek, musicali i spektakli baletowych. Tegoroczna edycja potrwa od 21 kwietnia do 5 maja, a poza Muszkieterami zobaczyć będzie można w Bydgoszczy spektakle z Niemiec, Danii, Bułgarii i Słowacji.

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów