Teatr Muzyczny Capitol

Nowości płytowe – Mock i Gala 40. PPA

Dwie nowości płytowe trafiają właśnie do sprzedaży w sklepiku Capitolu. Album z piosenkami ze spektaklu Mock. Czarna burleska na CD i gala 40. PPA – Koniec w reż. Wojciecha Kościelniaka na DVD – czekają już na fanów. Płyty można kupić online lub w stacjonarnym sklepie na Podwórku teatru. 

Dwupłytowy album CD Mock. Czarna burleska zawiera wszystkie utwory z przedstawienia. Teksty napisali Konrad Imiela i Roman Kołakowski, muzykę – Grzegorz Rdzak. Debiut kompozytorski 23-letniego muzyka zachwycił krytyków: – Stworzył gęsty i zaskakująco bogaty pejzaż muzyczny, pełen inteligentnych cytatów i nawiązań do epoki. Muzyka nadaje spektaklowi unikalny, chwilami mroczny klimat, bliski kryminałom Krajewskiego – pisał Mirosław Kocur w portalu Teatralny.pl.
Płyta kosztuje 40 zł.

DVD z gali 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej Koniec to kilkanaście piosenek w nowych, znakomitych interpretacjach m.in. Justyny Szafran, Natalii Sikory, Jacka Braciaka czy Mariusza Lubomskiego. Utwory znane z Kanonu Piosenki Aktorskiej, płyt, kaset, kina, telewizji i teatru, stają się kanwą rozważań o końcu świata, cywilizacji, naszego gatunku. To opowieść o nas, ludziach XXI wieku.
Płyta kosztuje 35 zł.

Płyty wydała LUNA Music Polska.

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów