Teatr Muzyczny Capitol
nut_ferment
222

Nut Ferment – trzeci sezon.

Ferment – to wrzenie, pozytywny zamęt, nowa jakość.
Nut Ferment – to muzyczny talk-show w formacie telewizyjnym, nagrywany na żywo w Capitolu, dostępny na kanale YouTube.

Znany cykl powraca na Scenę Ciśnień już w listopadzie.


Gwiazdy, debiuty, covery
W nowych odcinkach wystąpi jedna ogólnopolska gwiazda, jeden znany zespół z Wrocławia i jeden artysta (zespół) debiutujący.Każdy gość zaśpiewa trzy piosenki, w tym jeden cover innego wykonawcy występującego w tym samym odcinku. Gospodarzem cyklu jest Konrad Imiela.

W pierwszej odsłonie wystąpią:

WASIO to polski kompozytor, autor tekstów i producent. Na rynku funkcjonuje od 15 lat. Na swoim koncie ma nominacje do nagrody Fryderyka oraz setki koncertów u boku takich artystów jak Kings Of Leon, Beyonce czy Rammstein. Doświadczenia zdobywał na festiwalach krajowych (Orange Warsaw Festival, Jarocin Festival, Capital Of Rock) i zagranicznych (Sziget Festival, Reeperbahn Festival).

AREK JAKUBIK to aktor filmowy i teatralny, reżyser, wokalista zespołu Dr Misio.
Jego najnowszy muzyczny projekt, tym razem solowy, nosi tytuł „Szatan na Kabatach”.
Płyta jest ambitną, momentami zaskakująco przebojową, ale skierowaną do wyrobionego słuchacza propozycją, muzycznie eklektyczną – od cyber punka, przez elektro-pop, techno, po post new wave – wyraźnie odcinającą się od zespołu Dr Misio. Arek Jakubik odwołuje się tu do swoich idoli z lat 80.: Joy Division, Krafwerk, Bauhaus czy Cabaret Voltaire. Obok Jakubika występują Kuba Galiński i Olaf Deriglasoff.

KOZAK SYSTEM to mieszanka ska, reggae, punku i folk-rocka, przez wielu uważana za najlepszy muzyczny towar eksportowy Ukrainy.
Kozak System został założony w 2012 roku przez członków słynnego zespołu Hajdamaky. Iwan Łenio, Ołeksandr Demjanenko, Wołodymyr Szerstiuk, Serhij Borysenko i Serhij Sołowij rozpoczęli wtedy pracę nad debiutancką płytą „Szabla”. Do współpracy zaproszono wielu ukraińskich muzyków i literatów (m.in. Saszko Położyńskiego, Andrija Seredę, Katię Chill i świetnego pisarza Serhija Żadana).

Materiały video do obejrzenia na nutferment.pl

Piosenka tytułowa “Nut Ferment”
sł. Konrad Imiela,
muz. Tomasz Leszczyński

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów