Teatr Muzyczny Capitol
Plakat musicalu Lazarus. Na fioletowym tle rozgwieżdżonego nieba ujęcie Dawida Bowiego do ramion. Artysta kładzie na ustach palce wskazujący w geście nakazującym milczenie. Nad jego głową widnieje duży, biały napis LAZARUS, poniżej informacje o właścicielach licencji i realizatorach.

Plakat „Lazarusa” w sprzedaży

Plakat „Lazarusa” jest już w regularnej sprzedaży! Kosztuje 30 zł, można go kupić online w naszym sklepiku albo w kasie Capitolu.
 
Podobizna wielkiego muzyka idealnie wpisuje się w historię głównego bohatera, przedstawiciela obcej cywilizacji, poszukującego na Ziemi nowego miejsca do życia. Bowie na przełomie lat 60. i 70. XX wieku, konsekwentnie budował swój wizerunek przybysza z innego świata.  Jego „kosmicznej”, gwiazdorskiej karierze i poszukiwaniom muzycznym towarzyszyliśmy aż do ostatniej, wydanej tuż przed śmiercią artysty płyty „Blackstar”, zawierającej piosenkę „Lazarus”.
Autorem zdjęcia Davida Bowiego jest Gavin Evans.
 
Plakat ma format B1, wymiary: 70×100 cm.

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów