Teatr Muzyczny Capitol

Rozstrzygnięcie Plebiscytu 10-LECIA

28 września mija 10 lat od otwarcia Teatru Muzycznego Capitol po dwuletniej przebudowie, która całkowicie zmieniła to miejsce. Postanowiliśmy z tej okazji przygotować plebiscyt 10/X, czyli wybrać z Waszą pomocą 10 spektakli, które najbardziej zapadły w pamięć, wzbudziły największe emocje.

W ciągu tygodnia oddanych zostało 1309 głosów, zagłosowało 448 osób.

Pierwsza dziesiątka wygląda następująco:

Mistrz i Małgorzata

Mock. Czarna burleska

Blaszany bębenek

Trzej muszkieterowie

Priscilla, Królowa Pustyni. Musical

Rat Pack, czyli Sinatra z kolegami

Liżę twoje serce

Lazarus

Makbet

Kocham cię. Ja ciebie też nie

Prosiliśmy też przy okazji plebiscytu o uzasadnienie swojego wyboru we wpisie w naszych mediach społecznościowych. Nagrodą dla autorek/autorów najbardziej poruszających wpisów było zaproszenie dla dwóch osób na wyjątkową, nocną wycieczkę po Capitolu, której przewodnikiem będzie dyrektor artystyczny – Konrad Imiela.

Z ogromnej ilości wpisów dotyczących ulubionych spektakli, musieliśmy wybrać tylko 10.

Na dzisiejszy (28.09) nocny, teatralny spacer zapraszamy – wraz z osobami towarzyszącymi:

Barbarę Balińską, Barbarę Mękarską, Martę Soję-Bochenek, Karolinę Kropielnicką, Maję Kulicką, Emilię Krzekotowską-Kowalską, Zuzannę Walkowiak, Schen Kajiya, Dominikę Polok i Jakuba Janasa.

Spotykamy się o godz. 21.30 na Podwórku. Każdy z Państwa zostanie zaopatrzony w czołówkę – na trasie będą schody, ciemne zakamarki i…mroczne tajemnice.

Apelujemy: jeśli ktoś ze zwycięzców nie może wybrać się na dzisiejsze zwiedzanie – prosimy o jak najszybszą informację. Przy tak trudnym wyborze musiała bowiem powstać lista rezerwowych…

Dziękujemy za udział w naszej zabawie, życzymy Państwu i sobie kolejnych udanych, teatralnych dziesięcioleci!

Grafika: Dorota Dalidowicz

Regulamin

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów