Teatr Muzyczny Capitol
grafika - trzy kobiety w technice 3D

Posłuchajcie przebojów z „Priscilli, Królowej Pustyni” [AUDIO]

Przedpremierowy spektakl już w najbliższy piątek, a premiera w sobotę 8 października. Odliczając dni do spotkania z publicznością, zapraszamy do posłuchania oryginalnych wersji utworów, które złożyły się na ścieżkę dźwiękową musicalu.

Na Dużej Scenie Capitolu usłyszymy te piosenki w aranżacjach Stephena „Spuda” Murphy’ego, który razem z Charliem Hullem jest też autorem orkiestracji.
Ponadto w naszej wersji I Will Survive opracował muzycznie Adam Skrzypek, a Fine Romance zaaranżował Grzegorz Rdzak. Grać będzie orkiestra na żywo pod batutą Adama Skrzypka, także kierownika muzycznego wrocławskiej produkcji. Aktorki i aktorzy śpiewać będą w języku angielskim, na spektaklu wyświetlane będą tłumaczenia piosenek na język polski.


Tymczasem posłuchajcie oryginalnych wersji: półtorej godziny legendarnych utworów pop i disco, spotkanie z Tiną Turner, Village People, Cyndi Lauper, Donną Summer, ale także z Elvisem Presleyem i Arethą Franklin.

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów