Teatr Muzyczny Capitol

Potańcz w Walentynki!

Od dziś (czyli od walentynkowego 14 lutego) do kolejnego poniedziałku, udostępniamy online i bezpłatnie CAPITOLOVE – Miłosną Potańcówkę!

Artyści Capitolu wybrali swoje ulubione piosenki o miłości, do Was należy tylko przygotowanie domowego parkietu. Zróbcie dużo miejsca!

W repertuarze znalazły się hity Lady Gagi, Britney Spears, Krzysztofa Krawczyka, Skaldów i Whitney Houston. Będzie można i potupać, i poprzytulać się w tańcu. Czekamy na Was!

Śpiewają: Justyna Antoniak, Alicja Kalinowska, Elżbieta Kłosińska, Klaudia Waszak, Justyna Szafran, Ewa Szlempo-Kruszyńska, Justyna Woźniak, Emose Uhunmwangho, Artur Caturian, Konrad Imiela, Adrian Kąca, Tomasz Leszczyński, Łukasz Wójcik, Michał Zborowski.

Grają: Grzegorz Rdzak (fortepian), Adam Skrzypek (kontrabas), Wojciech Buliński (perkusja), Dominik Gawroński (trąbka), w jednej z piosenek – Michał Zborowski (gitara akustyczna).

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów