Teatr Muzyczny Capitol

„Priscilla” z audiodeskrypcją i napisami

W dniach 1, 2 i 3 grudnia 2022 zagramy spektakle Priscilli, Królowej Pustyni z audiodeskrypcją i napisami w języku polskim. W tych dniach nie będzie napisów w języku angielskim.

To kolejny nasz spektakl, udostępniony w ten sposób osobom z ograniczeniami wzroku i słuchu. Dzięki technice audiodeskrypcji na żywo widzowie niewidomi i słabowidzący będą mogli poza warstwą audio – muzyki i słów – odbierać pośrednio także wrażenia wizualne i postrzegać spektakl jako harmonijną całość, w sposób możliwie jak najbardziej przypominający postrzeganie osoby widzącej.

Dla osób z niepełnosprawnością słuchową zostaną opracowane napisy w języku polskim, przedstawiające dialogi w spektaklu, wyświetlane w trakcie spektaklu nad oknem sceny.

Realizujemy ten projekt we współpracy z Fundacją Katarynka.

 

 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów