Teatr Muzyczny Capitol

Setny spektakl „Naszej mamy czarodziejki”

23 listopada odbył się jubileuszowy, setny spektakl „Naszej mamy czarodziejki” w reżyserii Agnieszki Oryńskiej-Lesickiej. Ta bajkowa opowieść pełna magii i dobrej zabawy, cieszy się nieustającym zainteresowaniem najmłodszych widzów, a także dorosłych. Każdy, kto obejrzy ten spektakl, na długo pozostanie w świecie wyobraźni i cudów.
Dyrektor naczelny Capitolu, Hubert Zasina podziękował aktorkom, aktorom, realizatorkom i realizatorom „Naszej mamy czarodziejki” za sto wspaniałych spektakli, które zostały zagrane od grudnia 2016 roku na Scenie Ciśnień.
W setnym spektaklu „Naszej mamy czarodziejki” zagrali: Małgorzata Fijałkowska, Michał J. Bajor, Mikołaj Woubishet, Agnieszka Oryńska-Lesicka i Maja Lewicka.
Scenariusz na podstawie książki Joanny Papuzińskiej napisała Agnieszka Oryńska-Lesicka, choreografię przygotowała Ewelina Adamska-Porczyk scenografię i kostiumy zaprojektowała Anna Chadaj, muzykę skomponował Artur Lesicki, teksty piosenek napisał Łukasz Pawłowski.

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów