Teatr Muzyczny Capitol
W rogu szarej sofy na tle białe ściany i fragmentu wysokich, białych drzwi w rzeźbionej framudze, siedzi czarnowłosa, lekko uśmiechnięta kobieta w długiej sukience w czerwone i beżowe paski. Bose nogi z pomalowanymi na czerwono paznokciami trzyma na kanapie, na kolanach opiera łokcie i częściowo zakrywa twarz.

Katarzyna Groniec: Niektóre sytuacje

Występują:

Katarzyna Groniec – wokal
Adam Skrzypek – kontrabas, bas, akordeon, elektronika
Grzegorz Rdzak – pianino, syntezator, elektronika

Katarzyna Groniec od 2008 roku legitymuje się Dyplomem Mistrzowskim im. Aleksandra Bardiniego przyznawanym na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej za wybitne osiągnięcia artystyczne. Znakomita artystka, wielokrotnie nagradzana i kochana przez publiczność za wdzięk, ironię, liryzm, pazur sceniczny, ale przede wszystkim za niezwykłe umiejętności interpretacyjne, znów w listopadzie zaczaruje podczas swojego koncertu. Na koncert złożą się piosenki śpiewane od lat, ale w nowych aranżacjach, z nowym zespołem muzycznym. Na Scenie Ciśnień Katarzynie Groniec towarzyszyć będą Adam Skrzypek, kontrabasista i gitarzysta oraz Grzegorz Rdzak, pianista, kompozytor muzyki do Mocka. Czarnej burleski.


Katarzyna Groniec

Laureatka głównej nagrody Festiwalu Młodych Talentów w Poznaniu (1988); debiutowała rolą Anki w musicalu „Metro” w Teatrze Dramatycznym (1991). W 1997 roku na Festiwalu Piosenki Aktorskiej zdobyła Grand Prix i Nagrodę Dziennikarzy, zaśpiewała wóczas „Zdemaskowanie piosenki” Hemara oraz „Amsterdam” Jacques’a Brela.


fot. Karol Kacperski

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów