Teatr Muzyczny Capitol
Na scenie trójka głównych bohaterów spektaklu, z lewej strony znajduje się Dean Martin, na środku śpiewający Frank Sinatra, z mikrofonem w prawej dłoni, z prawej strony widać Sammy`ego Davisa Juniora, który podaje Sinatrze szklaneczkę z brązowym płynem wewnątrz. Wszyscy ubrani są w czarne smokingi. Za nimi znajduje się duży, biały ekran, wyświetlają się na nim ci sami artyści, którzy są na scenie, ale w bardziej nieformalnej, zakulisowej sytuacji. W tle, u dołu widoczna jest orkiestra.

Spotkanie z legendami

Frank Sinatra, Sammy Davis Junior i Dean Martin. Ich trio nosiło nieformalną nazwę Rat Pack i, pod taką nazwą występując, elektryzowało widownie wielkich sal koncertowych, rewii i kabaretów.

Oglądając muzyczny spektakl „Rat Pack, czyli Sinatra z kolegami” – i słuchając muzyki, bo o tym nie wolno zapomnieć – zanurzyliśmy się na chwilę w błyszczące „złote lata” swingu, połyskujące oczywiście wyczuwalnym blichtrem, ale piękne. Błażej Wójcik jako Frank Sinatra, Konrad Imiela jako Sammy Davis Jr. i Maciej Maciejewski jako Dean Martin porwali publiczność.

pisze Małgorzata Matuszewska z Gazety Wrocławskiej.

Ostatnie bilety !

 


FOTO © ŁUKASZ GIZA/ Teatr Muzyczny Capitol

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów