Teatr Muzyczny Capitol

Tańsze bilety do Capitolu dla uczestników programu Nasz Wrocław

Teatr Muzyczny Capitol jest objęty miejskim programem Nasz Wrocław, który upoważnia uczestników do zniżek przy zakupie biletów.

Jak program Nasz Wrocław działa w Capitolu?

Osoby, które należą do programu Nasz Wrocław mogą kupić bilety na nasze repertuarowe spektakle i Przegląd Piosenki Aktorskiej z 20% zniżką, a z aktywnym Statusem Nasz Wrocław Max z 30 % zniżką, z wyjątkiem spektakli gościnnych i premierowych.

Capitol najchętniej wybieraną instytucją kultury z programem Nasz Wrocław

– Jesteśmy najchętniej wybieraną instytucją kultury pod kątem zniżek tego programu w mijającym roku. To bardzo cieszy. Z tańszych biletów z Naszym Wrocławiem skorzystało ponad 6 tysięcy osób  – powiedział Hubert Zasina dyrektor naczelny Capitolu na wczorajszej konferencji prasowej z udziałem Jacka Sutryka, Prezydenta Wrocławia.

Więcej o programie Nasz Wrocław i świątecznych atrakcjach przygotowanych przez Partnerów programu można przeczytać tutaj.

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów