Teatr Muzyczny Capitol

W Dzień Teatru #zostańwdomu

Dziś Międzynarodowy Dzień Teatru. Świętujemy go zupełnie inaczej niż zwykle, każdy osobno, może w nienajlepszych nastrojach. Tęsknimy za Wami, Widzowie, tak samo, jak Wy za nami.

Ale to właśnie teraz, w najbliższym czasie, wszyscy musimy zachować się mądrze i odpowiedzialnie. Prosimy: Zostańcie w domu! Zostańcie w domu po to, byśmy mogli jak najszybciej znów się spotkać.

Polecamy Wam nasze spektakle online i telewizję festiwalową Przeglądu Piosenki Aktorskiej: znajdziecie je na naszych stronach, tu i  ww.ppa.wroclaw.pl/ , a także w naszych mediach społecznościowych.

Po najważniejsze i najnowsze wieści o koronawirusie zapraszamy do serwisu miejskiego www.wroclaw.pl/portal/koronawirus-we-wroclawiu-serwis-specjalny


W przyszłym tygodniu zagralibyśmy dla Was Mistrza i Małgorzatę.
Dlatego razem z Doktorem Strawińskim, Friedą, Mistrzem i Iwanem Bezdomnym chcemy Wam przypomnieć parę ważnych zasad.

Zdjęcia ze spektaklu Mistrz i Małgorzata, fot. Łukasz Giza / Teatr Muzyczny Capitol
Na zdjęciach: Bogna Joostberens jako Frieda, Mariusz Kiljan jako Iwan Bezdomny, Rafał Dziwisz jako Mistrz, Konrad Imiela jako Doktor Strawiński.

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów