Teatr Muzyczny Capitol

Ważna rocznica

Tak wyglądał budynek Capitolu w sierpniu 2012 roku, czyli na rok przed zakończeniem przebudowy teatru.

28 września 2013 roku odbyła się premiera „Mistrza i Małgorzaty” w reż. Wojciecha Kościelniaka. A to znaczy, że wkrótce minie 10 lat od uroczystego otwarcia Teatru Muzycznego Capitol po trwającej dwa lata przebudowie. W  jej wyniku budynek teatru został czterokrotnie powiększony, zyskał najnowocześniejszą technologię sceny, a jego wnętrze w stylu art déco odrestaurowano z zapierającą dech pieczołowitością.

Z okazji tej ważnej rocznicy będziemy mieć dla naszych Widzek i Widzów niespodzianki. Wspólnie wybierzemy 10 spektakli na dziesięciolecie, przypomnimy jakie premiery odbyły się w tym czasie, najpierw na dwóch, a potem – na trzech scenach Capitolu, przytoczymy anegdoty, podamy ciekawostki, powspominamy. Oczywiście będą i nagrody w tym plebiscycie, ale kulminacją wycieczki w przeszłość, a jednocześnie zakotwiczeniem w teraźniejszości, stanie się październikowa premiera spektaklu „A statek płynie” w reż. Wojciecha Kościelniaka.

 

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów