Teatr Muzyczny Capitol
piktogramy dotyczące bezpiecznego przebywania w teatrze podczas pandemii

Poznaj zasady bezpiecznego przebywania w teatrze

Zapraszamy na nasze spektakle i koncerty, ale w związku ze szczególną sytuacją epidemiologiczną przedstawiamy zasady służące bezpieczeństwu zarówno Państwa – naszych widzów, jak i pracowników teatru.

  • Prosimy o pojawienie się w teatrze najpóźniej na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia. Podwórko Teatru Muzycznego Capitol otwiera się na godzinę przed spektaklem
  • Apelujemy o zachowanie dystansu społecznego na terenie teatru.
  • Korzystanie z maseczek zakrywających usta i nos jest w teatrze obowiązkowe.  Maseczki można kupić w kasie.
  • Przy wejściu obowiązuje dezynfekcja dłoni.
  • Udostępniamy 50% widowni – z możliwością zajmowania miejsc obok siebie przez członków rodziny i osoby zamieszkujące wspólnie.
  • Na terenie teatru niedozwolone jest jedzenie i picie.
  • Przed, w trakcie i po wydarzeniu możliwe jest korzystanie z toalet. Udostępnione są środki do dezynfekcji rąk i jednorazowe ręczniki papierowe. Wszystkie nadmuchowe suszarki do rąk w toaletach są wyłączone.
  • W trakcie wydarzeń nie działa szatnia.
  • Po każdym wydarzeniu obiekt jest dezynfekowany (toalety, klamki, poręcze).
  • Wszystkie osoby z obsługi widzów pracują w maseczkach i rękawiczkach.

Zasady te obowiązują do odwołania. Prosimy o uszanowanie ich, dziękujemy za wyrozumiałość.


Przypominamy, że wejście na widownię możliwe jest po złożeniu przez każdego widza oświadczenia o tym, że ten według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

Wraz z oświadczeniem uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie udostępnianych danych osobowych w zakresie określonym w „Wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce”, pod rygorem odmowy wpuszczenia takiego widza na widownię.

Formularze oświadczenia dostępne są tu oraz u pracowników obsługi widowni Teatru, którym należy wydać wypełnione i podpisane oświadczenie.


Pełną treść Regulaminu organizacji widowni w Teatrze Muzycznym Capitol określającego zasady bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem epidemiologicznym wirusem SARS–CoV–2 można znaleźć tutaj

 

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów