Teatr Muzyczny Capitol

Zgłoszenia do konkursu OFF 44. PPA do 17 listopada!

Jako organizator 44. Przeglądu Piosenki Aktorskiej przypominamy: jeśli chcecie wziąć udział w Konkursie OFF 44. PPA nie musicie startować w teleturnieju „Milionerzy” i narażać się na zaskakujące pytania, by pozyskać fundusze na realizację waszego pomysłu. Otrzymacie wsparcie finansowe od PPA! Trzeba tylko przygotować interesujący scenariusz, wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go do nas. UWAGA: czasu już mało, bo termin zgłaszania się to 17 listopada!

Czekamy na scenariusze budoriganek i budorigan, mieszkanek i mieszkańców innych miast, obywatelek i obywateli z całego świata! Zajrzyjcie w miejsce, gdzie dostępne są wszelkie regulaminy i formularze.

A wszystkie zaskoczone oraz wszystkich zaskoczonych pytaniem z teleturnieju (kto to wymyślił???) zachęcamy do przypomnienia sobie fenomenalnej gali 37. PPA Budorigum, czyli amerykańscy naukowcy o polskim Wrocławiu” dostępnej u nas na płycie DVD. Można nie tylko zobaczyć jak Jan Peszek tańczy i śpiewa z Formacją Chłopięcą „Legitymacje”, ale i przypomnieć sobie miejską legendę Jasia Pawie Oczko, dać się ponieść minikonikom i posłuchać o Mieszkowskim Pierwszym.

Fot. TVN24

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów