Teatr Muzyczny Capitol

Pierwszy dzień 2.FAiAC [ZDJĘCIA]

Początek 2. Festiwalu Artystek i Artystów Capitolu za nami!

Tak wyglądały wydarzenia festiwalowe w obiektywie Grzegorza Rajtera: wernisaż wystawy Agnieszki Grodzkiej i Agnieszki Oryńskiej „Gram w kolor”, monodram Magdaleny Szczerbowskiej „Za ładna”, koncert Rafała Kozoka KOZOK/ZAUCHA z gościnnym udziałem Ewy Szlempo-Kruszyńskiej i wieczorne spotkanie Magdy Piekarskiej z Artystkami i Artystą.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów