Teatr Muzyczny Capitol

Ogłaszamy casting dla aktorów do spektaklu „A statek płynie…”

CASTING DLA  AKTORÓW DO SPEKTAKLU „A STATEK PŁYNIE…”

Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu ogłasza casting do kilku ról męskich w premierowym musicalu pod tytułem “A statek płynie…” (na podstawie filmu Federico Felliniego). Reżyserem i autorem scenariusza jest Wojciech Kościelniak, autorem muzyki jest Mariusz Obijalski.

Poszukujemy profesjonalnych aktorów (lub studentów ostatnich lat szkół teatralnych), dobrze śpiewających i tańczących, w wieku ok. 20-40 lat.

Spektakl będzie przygotowywany w następujących terminach:

  • Przełom maja i czerwca 2023: 1-2 dni prób z reżyserem (czytanie scenariusza),
  • 1-24 czerwca 2023: próby muzyczne,
  • 1 sierpnia – 7 października 2023: – próby z reżyserem (wymagana pełna dyspozycyjność w tym okresie w dniach wtorek-sobota oraz w poniedziałek przed premierą)
  • 7 października 2023: premiera

Propozycja roli w spektaklu może się wiązać również z nawiązaniem etatowej współpracy z Teatrem Muzycznym Capitol.

Chętnych prosimy o przysłanie na adres [email protected] zgłoszeń  składających się z krótkiego CV oraz następujących plików video (lub linków do YouTube, Vimeo itp.):

  1. Krótka wizytówka (dobrze widoczna twarz) (około 60s) – wiek, wykształcenie i doświadczenie zawodowe,
  2. Wykonanie dowolnej piosenki (fragment lub całość) prezentujące możliwości wokalne – a`capella lub z akompaniamentem, (max 180 sekund),
  3. Krótki pokaz umiejętności tanecznych/ruchowych w szerokim ujęciu kamery. Fragment gotowej choreografii lub improwizacja ruchowa.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 9 kwietnia 2023

Wybranych kandydatów zaprosimy na kolejny etap castingu, który odbędzie się 17 kwietnia 2023 w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu.

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów