Teatr Muzyczny Capitol

„Otworzy się ziemia” dla wrocławskich szkół

W tym tygodniu, w ramach wspólnego projektu edukacyjno-kulturalnego, realizowanego ze Stowarzyszeniem Edukacji Krytycznej, przy wsparciu WCDN, zapraszamy uczniów wrocławskich szkół na spektakl „Otworzy się ziemia” w reżyserii Radka Stępnia.

Wcześniej, licealiści wzięli udział w warsztatach związanych z tematyką przedstawienia. Podczas tych spotkań edukatorki ze stowarzyszenia w twórczy sposób prowadzą dyskusję, rozmawiają z młodzieżą „o rzeczach ważnych, trudnych… jak to jest, gdy „otworzy się ziemia”?”.
Wszystkich, którzy chcą zobaczyć i usłyszeć głos osób w kryzysie bezdomności, wyrażony poprzez songi i teksty Bertolta Brechta, z muzyką Kurta Weilla i Hannsa Eislera, zapraszamy na „Otworzy się ziemia” na Scenie Ciśnień w piątek i w sobotę, 16 i 17.02. Bilety są dostępne w kasie i online.

Na zdjęciach: elementy warsztatów przeprowadzonych przez Stowarzyszenie Edukacji Krytycznej.

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów