Teatr Muzyczny Capitol

Piosenki z “Mocka. Czarnej burleski”!

Mamy dla Was przedpremierowy rarytas: trzy piosenki z “Mocka. Czarnej burleski”!

Posłuchajcie komisarza Mocka, ulicznic z ukulele i morderców z przedwojennego kina Capitol. Śpiewają dla Was tekstami Konrada Imieli do muzyki debiutującego u nas w roli kompozytora 23-letniego Grzegorza Rdzaka.

Zależało mi, żeby te kompozycje wniosły trochę nowego powiewu do muzyki w teatrze – mówi Grzegorz – żeby nasz spektakl rezonował z tym, co dzieje się w teraz w muzyce na świecie, co jest w tej chwili popularne. Wyciągnąłem z tego samą esencję: takie brzmienie, koloryt, które do tej pory nieczęsto się w Capitolu pojawiały. Ale pamiętajcie, to cały czas jest Mock-burleska, nie Mock-techno, choć usłyszycie inspiracje reggaetonem, trapem, afrotrapem i szeroko pojętą muzyką elektroniczną. Będzie i klasyczna latina na akustyczny skład, będzie i tango. Nie bójcie się. Mamy coś, co znacie i lubicie, bo my też to lubimy.

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów