Teatr Muzyczny Capitol

Szafran, Mock i Improkracja

W tym tygodniu rusza na Scenie Restauracja nowy cykl: Mów coś, śpiewaj! z udziałem aktorów Improkracji i Capitolu. Te trzy słowa kojarzą się z rozpaczliwym szeptem z kulis, kiedy aktor zapomni, co miał robić na scenie. Brzmią też jak wezwanie do improwizacji. Improkracja odpowiada na to wezwanie z radością, gwarantując wyjątkowy komediowy wieczór. Raz w miesiącu na Scenie Restauracja improwizatorzy z Improkracji spotykać się będą z artystami Teatru Muzycznego Capitol. W lutym będą to Cezary Studniak i Łukasz Wójcik. Teatr Improkracja reprezentują: Joanna Jóskowiak, Anka Wojtkowiak-Williams, Michał Gruz, Artur Jóskowiak, Tomasz Marcinko, Mateusz Płocha i Jakub Tarka (muzyk).

Na Scenie Ciśnień Justyna Szafran w nowym recitalu z piosenkami Agnieszki Osieckiej i Jerzego Satanowskiego. – Jeśli zapytacie, kto dziś w Polsce wygrywa w kategorii piosenki aktorskiej, piosenki-teatru, bez wahania odpowiem: ONA! Maestra Justyna Szafran. Będzie z tego wkrótce płyta – nie mogę się jej doczekać – ale radziłbym nie rezygnować z koncertu – pisał po wrocławskiej premierze Grzegorz Chojnowski z Radia Wrocław Kultura.

A na Dużej Scenie – Mock. Czarna burleskamajstersztyk całego zespołu Teatru Capitol na dziewięćdziesięciolecie jego siedziby i hołd oddany miastu, jak pisał Jacek Cieślak w miesięczniku Teatr.

 

 

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów