Teatr Muzyczny Capitol

Teatr Muzyczny Capitol kontynuuje współpracę z GlobalLogic Polska

Polska Firma kolejny raz wspiera artystyczną działalność Capitolu. Tym razem objęła mecenatem spektakl „Mock. Czarna burleska” – widowisko na motywach powieści Marka Krajewskiego. Poprzednio wsparciem objęto „Blaszany bębenek”, przedstawienie na kanwie powieści Güntera Grassa.
Filozofia działania GlobalLogic stanowi połączenie idei odpowiedzialności biznesowej z działaniami, których celem jest aktywne wspieranie kultury. W ten sposób firma stymuluje proces rozwoju lokalnych społeczności.

Ponownie wspieramy artystyczną działalność Teatru Muzycznego Capitol. Współpraca z tak znamienitą instytucją jest dla nas powodem szczególnej satysfakcji

– stwierdza Piotr Krzysztofik, Prezes GlobalLogic Polska.

Cieszymy się, że możemy współpracować z placówką o uznanej renomie, której działalność wyznacza kierunki rozwoju teatru nie tylko we Wrocławiu, ale i w całej Polsce. Bardzo istotne znaczenie ma dla nas fakt, że Capitol jest wrocławskim teatrem. Wrocław to nasze miasto, w którym chcemy żyć pełnią życia. Do spełnienia takiego założenia niezbędne jest także uczestnictwo w życiu kulturalnym miasta. Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, która przywiązuje dużą wagę do wartości niematerialnych, wynikających m.in. z działalności instytucji kulturotwórczych. Dzięki temu możemy w pełni rozwijać się w każdym aspekcie życia. Doskonałą ku temu okazją jest zbliżająca się premiera spektakl „Mock. Czarna burleska” – widowisko na motywach powieści Marka Krajewskiego. Premiera już niebawem, w sobotę 12 października.

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów