Teatr Muzyczny Capitol

Płyniemy!

Od najbliższego czwartku do niedzieli 4 lutego, na Dużej Scenie gramy „A statek płynie”, spektakl, który miał swoją premierę 7 października 2023.

„Wojciech Kościelniak trzyma formę, fason i szyk. Z właściwą sobie wrażliwością kreuje świat sceniczny zostawiając widzowi przestrzeń na zachłanne łapanie kontekstów, symboli, aluzji, absurdów, sensów…na rozsmakowywanie się w wizualnej i językowej stronie widowiska. ” – pisała Dorota Olearczyk na pik.wroclaw.pl.

Zachęcamy do zanurzenia się w historii pięknej wizualnie, muzycznie, aktorsko, choreograficznie, stworzonej na podstawie scenariusza Federico Felliniego i Tonino Guerry, do filmu pod takim samym tytułem.

Bilety można kupować w kasie i online, można przy zakupie skorzystać z ulg oraz zniżki 20 lub 30-procentowej, wynikającej z uczestnictwa w programie miejskim Nasz Wrocław/Max.

Fot. Krzysztof Bieliński

Najbliższe spektakle

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy oraz o wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem”.

Zmień rozmiar czcionki
Ustawienia kolorów